19.01.21  
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
 
 

שם:*
דוא"ל:*  
טלפון:*
נושא:
הערות:
 
 
ראשי -> ביטוחים -> ביטוח דירה

ביטוח דירה

 

הגג מעל לראשנו הוא המקום שנותן לנו את תחושת השייכות והבטחון הטבעיים ביותר. כשהבית שלנו ניזוק כתוצאה מפעולה של גורם אנושי או כתוצאה מפגעי טבע, אנו חשים טלטלה גדולה וערעור משמעותי בתחושת הבטחון והרווחה האישית שלנו. זו הסיבה לכך, שאנשים דואגים לבטח את מרכז חייהם, את הבית.

 

מה ניתן לכסות בביטוח דירה?

 

ביטוח דירה כולל, בדרך כלל: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח צד ג'. במקרים מסויימים הוא כולל גם חבות מעסיקים, אם בבית עובדים מנקה, מטפל סיעודי או אופר, שעלול להיגרם להם נזק במהלך עבודתם ולחשוף את מעסיקיהם לתביעות מצידם.

 

מפני מה צריך להתגונן?

 

ביטוח דירה נועד לספק לנו פיצוי כספי הולם במקרה של קטסטרופה, שיאפשר לנו להחזיר את מצבנו לקדמותו מבחינת שווי הנכס שעמד לרשותנו בתקופה שקדמה לאירוע הביטוח.

 

ביטוח מבנה נועד להבטיח לנו פיצוי כספי מפני שריפה, רעידת אדמה, שטפון והצפה.

 

ביטוח תכולה נועד להבטיח לנו פיצוי כספי במקרים של גניבה, שריפה, שוד או אובדן של התכולה בשל רעידת אדמה, פגיעה בצנרת, מכת ברק וכד'.

 

מה חשוב יותר ביטוח תכולה או ביטוח מבנה?

 

על זה נאמר "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו?" נכון שאין חובה לבצע ביטוח מלא הכולל גם את המבנה וגם את התכולה, ולעיתים, אפילו יש היגיון להפריד ביניהם, (כמו במקרה של דירה שכורה), אבל בדרך כלל הם הולכים ביחד. שניהם חשובים. חשוב לנו להבטיח לעצמנו פיצוי כספי הולם במקרה שבו נגרם נזק כבד למבנה עצמו, ובכלל זה, החלונות, הדלתות, הקירות, הפרקט או השטיחים וכד' וחשוב לנו להבטיח לעצמנו פיצוי כספי הולם במקרה של נזק לריהוט, המכשור החשמלי או אביזרי חן ונוי, תכשיטים ועתיקות שיש בבית.

 

מתעניינים בביטוח דירה? זה הזמן להרים אלינו טלפון ל –  03-6166555  לקבל הצעה.


לפניכם מערכת ON-LINE לקבלת הערכת מחיר לביטוח רכב

הזינו את הפרטים המבוקשים וקבלו הערכת מחיר מיידית.

להנפקת פוליסת ביטוח לרכב צרו קשר בטל. 03-6166555

 

 
 
ראשי אודות ביטוח רכב רכב בייבוא אישי ביטוח ליסינג ביטוח חיים ביטוחים מונחון מאמרים צור קשר
All rights reserved ספרטה סוכנות לביטוח - ינון אהרוני. הירקון 29, בני ברק, 51204. טל': 03-6166555. פקס: 03-6166777  Built by B-com.